Новини

1 вересня – День знань

Урочиста лінійка з нагоди Дня Знань. Свято першого дзвоника. Посвята студентів першого курсу.

      Перше вересня – день незвичайний, адже він дарує нові зустрічі, відкриває нові шляхи для здійснення мрій. Піднесений святковий настрій у педагогів та студентів коледжу. Директор коледжу Віталій Михайлович Сухотін побажав студентам наполегливості, завзятості в подоланні труднощів тернистого, але цікавого освітнього процесу.

     Класний керівник групи ПЕ-21-1/11 –Марина Геннадіївна Гаврилюк висловила впевненість, що новий навчальний рік буде щедрим на творчі успіхи в оволодінні студентами спеціальностей.

     Святкову програму підготували студентське самоврядування разом із заступником директора з виховної роботи. Запальний сучасний танок 

продемонстрували студенти групи ЕЕ-19-1/9 Євген Задачінков та Євген Хомутов. Подарувала чарівну українську пісню заступник директора з виховної роботи Наталія Олександрівна Покіньчереда.

      Студентські роки найважливіші та найкращі.

Вітаємо наших першокурсників, їх рідних та близьких, всіх співробітників нашого навчального закладу, студентську молодь! Зі святом!

29 серпня - сьома річниця Ілловайської трагедії.

Назавжди в наших серцях патріоти, які за ради нашого майбутнього, майбутнього наших дітей і онуків віддали найцінніше- своє життя. Маємо низько вклонятися рідним і близьким, які виховали справжніх чоловіків.
Вічна Слава Героям...

День Прапора

Урочистості в парку героїв з нагоди Дня Прапора України та відкриття флагштоку.