Благодійність

Навчальні плани

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

136 МЕТАЛУРГІЯ (ДОМЕННЕ ВИРОБНИЦТВО)

136 МЕТАЛУРГІЯ (ВИРОБНИЦТВО СТАЛІ І ФЕРОСПЛАВІВ)

136 МЕТАЛУРГІЯ (ОБРОБКА МЕТАЛІВ ТИСКОМ)

133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (015.12 МЕТАЛУРГІЯ)

015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (015.08 ЕНЕРГЕТИКА)

133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (Кваліфікований робітник) 

141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (Кваліфікований робітник)

 

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (Кваліфікований робітник)

141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (Кваліфікований робітник)

Новини

25 жовтня  студенти І-ІІ курсів разом з викладачами коледжу вшанували пам'ять загиблих у ІІ світовій війні біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів 6 окремого штурмового стрілецького батальйону «Журавлі» та поклали квіти з нагоди 75 річниці визволення України від фашистських загарбників.


23 жовтня в читальній залі бібліотеки пройшов виховний захід «Ми твої захисники, Вітчизно. Що означає бути патріотом України?».(зустріч з воїном ООС Стадником Д.П.). Під час зустрічі студент-випускник групи Д-10-1/9 Стадник Дмитро Павлович розповів студентам про важливість виховання в собі почуття патріотизму. Присутні викладачі та студенти І-ІІІ курсів з перших вуст почули про події в Луганській та Донецьких областях.


23 жовтня студенти групи ЕЕ-19-1/9 та група ОМТ-19-1/9 відвідали Міський історико-краєзнавчий музей для студентів була проведена екскурсія за темами: «Історія нашого краю», «Визволення України закарбоване в металі» та «Воєнні роки Криворіжжя: від минулого до сьогодення», з нагоди 75-річчя визволення України від нацистських загарбників.


18 жовтня викладачі та студенти І-ІІІ курсів переглянули виступ конкурсантів Міжнародного фестивалю музично-пластичних мистецтв, який проходив в академ міському театрі музично-пластичних мистецтв "Академія Руху"


17 жовтня 2019 року викладачі фахових дисциплін коледжу Мануйленко О.Ф. та Нагорна І.О. приймали участь у засіданні Всеукраїнського методичного об'єднання металургійних дисциплін що здійснюють підготовку техніків-технологів з металургії.


16 жовтня в приміщені бібліотеки відбулася виховна година "Історія виникнення Українського козацтва", який підготувала та провела викладач Захисту вітчизни Коч О.Д. Студенти групи ГМ-19-1/9 ознайомили присутніх студентів І курсу з історією Запорізької Січі. В залі звучали вірші та демонструвався фото та відеоматеріал за темою.

 


14 жовтня студенти коледжу прийняли участь в міському святі "Нащадки Мамая" (до Дня укр. козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці)


9 жовтня в читальній залі бібліотеки прошла виховна година «В єдності наша сила!» до дня Українського козацтва та Захисника України, підготовлена працівниками бібліотеки. Студенти групи ГМ-18-1\9 ознайомили присутніх з історією свята,читали вірші про невмирущий дух козацької вольності й слави.


4 жовтня в актовій залі коледжу зібрався весь педагогічний колектив та співробітники, відбувся концерт до Дня працівників освіти. Багато теплих слів привітання та подяки почули викладачі від своїх студентів. Гарний настрій створювали пісні та вірші, які звучали зі сцени. Також  на розсуд глядача були представлені веселі сценки зі студентського життя.