60-річчя коледжу

60-річчя коледжу

Сонячний травневий день подарував гарне свято – 60-річчя Криворізького коледжу Національної металургійної академії України. З такої нагоди керівництво навчального закладу гостинно вітало представників виконкому Металургійної районної у місті ради, керівників вищих навчальних закладів, випускників різних поколінь, ветеранів праці та безпосередньо викладачів та співробітників.

 

Святково прикрашений актовий зал, на екрані – 60… Зворушливими віршованими рядками урочистості відкрили ведучі Литвиненко С.М., Миронюк В.Л., Царенко А.В. та Трощинський П. Вони підготували цікавинки про минуле та сьогодення коледжу. На екрані демонструвався відеоряд. Одна за одною зявлялися фотосвілини, зафіксовані в різні періоди життя навчального закладу. Зі сцени звучали привітання від запрошених гостей. Деректор Металургійного інституту Засельський В.Й. окреслив професійні здобутки дружнього колективу, подякував їм за плідну працю. Щирими вітаннями поздоровляли керівники Криворізького технічного коледжу НМетАУ, Криворізького політехнічного коледжу НАУ, представники «Спілки металургів України» та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» .

У переспіві вітальних промов найкращі побажання рідному колективу адресував директор коледжу Сухотін Віталій Михайлович. Також окремими словами пошани згадали всіх педагогів, які вже пішли із життя.

Гордістю навчального закладу є викладачі. Окремо ті, які раніше були студентами Криворізького металургійного технікуму, а тепер вже не один рік навчають та виховують самі. Це Власова Надія Дмитрівна, Гавриш Олена Миколаївна, Камиш Олена Сергіївна та Миронюк Володими Леонідович. За нелегку, самовіддану працю, професіоналізм та вагомий внесок у справу навчання та виховання винуватці свята нагороджувалися грамотами різних структур освіти.

Крім теплих зичень «родина» коледжу отримала цінні подарунки.

Не обійшовся концерт і без молоді, представники студентства також привітали всіх зі святом.

Концерт був теплим і зворушливим. Після урочистостей гості мали можливість оглянути виставку, приурочену до іменин коледжу. Піднесений святковий настрій тривав до самого вечора.

60 років – це тільки початок!