День здоров'я

День здоров'я

05-04-19 відбулося спортивне свято присвячене всесвітньому Дню здоров’ю. У 8-30 проводилася ранкова зарядка де брали участь студенти І-ІІІ курсу з класнми керівниками, с завідуючими відділеннями. Директор коледжу Сухотін Вікталій Михайлович, заступник директора з НР Якушкіна Кристина Анатоліївна, заступник директора з НВР Покіньчереда Наталія Олександрівна, секретар Тетяна Анатоліївна, завідуюча господарською частиною Бондаренко Галина Василівна, робітники коледжу весело робили ранкову зарядку разом зі студентами. Проводили зарядку керівник фізвиховання Філімонов Ігор Борисович та викладача фізвиховання Кокідько Олена Олегівна.
В фойє коледжу всім бажаючим вимірювали тиск студентки медичного коледжу разом з медсестрою коледжу Погуляй Людмилою Олександрівною. Проводилася акція «Міняю цигарку на цукерку».
На великій перерві студенти з класними керівниками прийняли участь в змаганнях. Показали свої гарні результати в піднятті гирь по 16 кг кожна, стрибки на скакальці, естафета на спритність, а в кінці – перетягування канату. Було дуже весело, в повітрі відчувався дух змагання та вболівання за свою команду.
По закінченню свята студентів нагородив грамотами та дипломами за зайняті призові місця директор коледжу Сухотін В.М. Всі студенти трохи втомлені, з бурхливими оплесками привітали Кокідько О.О. з днем народження.
Батьки студентів групи ГМ-18-1/9 подякували директору Сухотіну В.М, заступнику директору з НВР Покіньчереді Н.О, завідуючу відділенням Тимощук Л.В за такі два виховні заходи «Зелену алею слави» та спортивне свято присвячене до Всесвітнього Дня Здоров’я і висловили побажання, щоб і надалі студенти приймали активну участь в житті коледжу.