8 Березня

8 Березня

Міжнародний жіночий день - щорічне свято, що відзначається 8 березня. Багато жінок в Україні та світі щороку його святкують. У цей день жінки отримують подарунки та квіти. Якою б не була справжня історія цього дня, 8 березня вже давно стало символом краси, ніжності, жіночності й весни.

В нашому навчальному закладі щороку відзначається це чудове свято. З яскравими усмішками, побажаннями та солодощами привітали з Днем Весни чоловіки нашого закладу разом з профкомом та директором Сухотіним В.М. 

В фойе коледжу висвітлювалися призентації присвячені до 8 березня підготовлені студентами 1 курсу та викладачами інформатики Гаврилюк Марина Генадіївна, Мельник Станіслав Вікторович.

Святкову програму підготувала заступник директора з НВР Покіньчереда Н.О. разом зі студентським самоврядуванням. На екрані висвітлювалися презентації та привітання студентів, що підготували виклачі інформатики Гаврилюк Марина Генадіївна та Мельник Станіслав Вікторович. Венгерський танок "Чардаш" подарували гості  всім жінкам нашого коледжу. Веселі сценки КВК "9 березня" та "Підготовка до 8 березня" підготували студенти 2 курсу ГМ-17-1/9 та ЕЕ-17-1/9. Чарівну пісню подарувала заступник директора з НВР Наталія Олександрівна. В актовій залі панувала чарівна атмосфера, вдячні глядачі дарували оплески та яскраві усмішки. 

В це чудове жіноче свято хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я. Нехай негаразди обходять стороною, а кожен день буде приводом для нової радості.

Від усього серця вітаємо Вас, милі жінки, з цим чудовим жіночим днем — 8 Березня. Хочемо побажати пишноти душі й чарівної краси, насиченого життя та успішної діяльності, щирої любові і радісних емоцій, миттєвостей щастя і виконання потаємної мрії.