День відкритих дверей 22 листопада 2018 року.

День відкритих дверей 22 листопада 2018 року.

    В рамках профорієнтаційної роботи учні відвідали цікавий захід – «День відкритих дверей» у нашому закладі. Викладачі та співробітники гостинно зустрічали учнів КЗШ №87, №130, КЗШ №1, № 33, ЦППРК №1, КПГЕМЛ №46, СШ№7 та влаштували теплий прийом з гарячим чаєм та солодощами.
Майбутніх абітурієнтів зустрічали студенти та викладачі. В холі головного корпусу були представлені всі факультети зі своїми спеціальностями.
Діти мали змогу ознайомитися з багатою історією коледжу, узнати яких спеціалістів випускає кожна спеціальність та побачити яскраве студентське життя.
В бібліотеці до майбутніх абітурієнтів з вітальним словом звернулася заступник директора з НВР - Покіньчереда Н.О, а також заступник директора з НР – Гавриш О.М., переглянули відеопризентації по спеціальностям.
Багато цікавої інформації побачили учні на стендах, макети  в аудиторіях. Викладачі та студенти розповіли багато корисного та цікавого. Учні цікавилися навчанням, спеціальностями та дуже весело пограли в теніс. 
Зустріч з головою ЦК механічних дисциплін Кляцькою Н.Ю, в ході якої учні отримали багато цікавої інформації, яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії. Учні занурилися в інтерактивну гру, відповіли на питання вікторини на кращого знавця професії.
Маємо надію, що такі відвідини сприятимуть свідомому вибору майбутньої професії.
Проведений захід дозволив учням  отримати необхідну інформацію, а компетентні викладачі, які керували цим процесом, допомогли у формуванні професійних і соціальних навичок учнівської молоді, використовуючи при цьому різноманітні інноваційні технології, методи, форми проведення. Саме така системна, кропітка робота стимулює активну життєву позицію школярів.