Новини

Ой ви Крути, засніжені Крути

29 січня 2020 року в коледжі пройшов виховний захід, присвячений Дню вшанування пам’яті героїв, полеглих під Крутами. Студенти першого курсу гр.ОМТ-19-1/9 – Калінчук Павло, Безсмертна Марина, Мельник Настя, Зіньковський Сергій розповіли про неймовірну відвагу та хоробрість юних курсантів, студентів і гімназистів, захисників Української держави. З великим співпереживанням студенти слухали вірші, присвячені героям Крут, які стали символом національної честі, нескореного духу нації та патріотизму у боротьбі за незалежну Україну. Присутні також ознайомились з виставкою-інсталяцією «Ой ви Крути, засніжені Крути»

Суверенна моя Україно

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, який є одним з найважливіших в історії українського державотворення. 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік, 22 січня 1919 року, на Софійській площі в Києві було офіційно проголошено Акт злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, який рішуче стверджував: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

З нагоди Дня Соборності України у коледжі відбувся виховний захід, який підготувала й провела викладач Корнет Наталія Георгіївна. Метою заходу було формування у студентів високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до Батьківщини, поглиблення їхніх знань про історію та значення Дня Соборності України.

Подяка виконкому районної у місті ради

За активну участь у проведенні районних новорічних та різдвяних свят і організацію змістовного дозвілля дітей та молоді під час зимових канікул,  колектив нашого коледжу отримав подяку виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Новорічний калейдоскоп 2020

Новий рік - це саме довгоочікуване і казкове свято. Таке чудове свято - "Новорічний калейдоскоп" пройшло і в нашому коледжі. У ролі чарівників на святі виступили студенти, які подарували глядачам море посмішок і по-справжньому радісний, новорічний настрій!

З Новим 2020 роком!

Благодійне поздоровлення дітей зі Святим Миколаєм та Новорічно-різдвяними святами

18 грудня у Криворізькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 вже традиційно відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая. Волонтери привітали дітей з початком новорічно-різдвяних свят та передали вихованцям закладу освіти пакети з подарунками. Студенти нашого коледжу також привітали вихованців школи-інтернату з Днем Святого Миколая. Святковий концерт подарував передноворічний настрій дітям та гостям заходу. Виконком Металургійної районної у місті ради висловив подяку студентському активу нашого коледжу за їх громадську позицію, чуйність та людяність!