Новини

Педагогічна практика магістрантів

Педагогічна практика магістрантів другого року навчання Криворізького національного університету спеціальності 015 – Професійна освіта. Комп’ютерні технології на базі Криворізького коледжу Національної металургійної академії України

Упродовж трьох тижнів (01вересня – 19 вересня 2020 року) магістранти групи ПОКТ-19м під керівництвом Хоцкіної Світлани Миколаївни (в.о. завкафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, доцент) проходили педагогічну практику на базі Криворізького коледжу Національної металургійної академії України. Студенти мали змогу відвідувати заняття, спілкуватися зі студентами та педагогічними працівниками закладу, а також проводити власні теоретичні, практичні заняття з інформатики та брати участь у виховних заходах.

Програмою проходження педагогічної практики передбачено поглиблення та закріплення теоретичних знань, оволодіння магістрантами сучасними методами, формами організації праці в галузі майбутньої професії; формування професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних умовах навчально- пізнавальної діяльності, виховання потреби систематичного поповнення знань та творчого їх застосування у практичній діяльності.

Практика завжди викликає у студентів не тільки величезне хвилювання, а й непідробний інтерес, азарт та професійну цікавість. Педагогічна практика виявляє не тільки готовність до обраної професії, але й ті якості особистості, про наявність яких, можливо, студент раніше і не підозрював: уміння швидко приймати рішення, стресостійкість, лідерські якості тощо.

У процесі педагогічної практики магістранти групи ПОКТ-19м набули досвіду викладацької взаємодії, практичної роботи зі студентами Криворізького коледжу Національної металургійної академії України. Опанували нові методики навчально-пізнавальної співпраці та отримали безліч позитивних емоцій під час спілкування з викладацьким складом та студентами.

Щиро дякуємо директору Криворізького коледжу Національної металургійної академії України Сухотіну Віталію Михайловичу, викладачу інформатики Гаврилюк Марині Геннадіївні та креативному педагогічному колективу коледжу за надання умов для творчої співпраці та самореалізації майбутніх професіоналів у галузі обчислювальних систем, викладачів.

Івана Купала

У ніч купальську, тиху запалимо вогонь. Щоби біда і лихо стояли осторонь. Добро, що є навколо, єднається в цей час. Хай сила зла ніколи не опанує нас! Бажаємо здоров'я студентам і педагогам. Щоб лиш добро збувалось і вдача посміхалась, мов сонцем золотим!

День молоді

Вітаємо з Днем молоді студентів Криворізького коледжу НМетАУ
Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
Хай доля іскриться, цвіте і не в'яне,
Хай рветься в політ, мов крило журавля,
До нових вершин, до мрії, до щастя,
Хай душу наповнять нові відчуття!
Вітаємо викладача спеціальних дисциплін Шолудяй Катерину Олегівну з нагородженням грамотою Металургійного району у місті ради.
За ініціативність, активну участь у громадському житті коледжу, особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня молоді!

22 червня – День Скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні.

 Щороку 22 червня студентський та педагогічний колективи коледжу вшановують світлу пам'ять міліонів українців, життя яких обіравла Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Вічна пам'ять.