Новини

Суверенна моя Україно

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, який є одним з найважливіших в історії українського державотворення. 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік, 22 січня 1919 року, на Софійській площі в Києві було офіційно проголошено Акт злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, який рішуче стверджував: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

З нагоди Дня Соборності України у коледжі відбувся виховний захід, який підготувала й провела викладач Корнет Наталія Георгіївна. Метою заходу було формування у студентів високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до Батьківщини, поглиблення їхніх знань про історію та значення Дня Соборності України.

Подяка виконкому районної у місті ради

За активну участь у проведенні районних новорічних та різдвяних свят і організацію змістовного дозвілля дітей та молоді під час зимових канікул,  колектив нашого коледжу отримав подяку виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Новорічний калейдоскоп 2020

Новий рік - це саме довгоочікуване і казкове свято. Таке чудове свято - "Новорічний калейдоскоп" пройшло і в нашому коледжі. У ролі чарівників на святі виступили студенти, які подарували глядачам море посмішок і по-справжньому радісний, новорічний настрій!

З Новим 2020 роком!

Благодійне поздоровлення дітей зі Святим Миколаєм та Новорічно-різдвяними святами

18 грудня у Криворізькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 вже традиційно відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая. Волонтери привітали дітей з початком новорічно-різдвяних свят та передали вихованцям закладу освіти пакети з подарунками. Студенти нашого коледжу також привітали вихованців школи-інтернату з Днем Святого Миколая. Святковий концерт подарував передноворічний настрій дітям та гостям заходу. Виконком Металургійної районної у місті ради висловив подяку студентському активу нашого коледжу за їх громадську позицію, чуйність та людяність!

До дня збройних сил України

У спортивному залі Криворізького коледжу НМетАУ відбулася традиційна військово-спортивна естафета «Козацькому роду нема переводу», яка проходила між студентами першого курсу  в три етапи: здача рапорту командиром відділення, огляд-конкурс зовнішнього вигляду, стройової підготовки, виконання пісні та спортивних вправ.

Учасники показали свої вольові якості, роботу в команді, прагнення до перемоги, спритність, взаємодопомогу та отримали велике задоволення від заходу. По закінчені естафети переможці були нагороджені дипломами та солодкими призами.

Вітаємо переможців, дякуємо усім за участь та бажаємо подальших успіхів!

Захід підготували викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни: Філімонов І.Б., Кокідько О.О., Коч О.Д.