Новини

День вареників

11 січня серед викладачів та співробітників був проведений виховний захід "День вареників" присвячений святкуванню новорічних свят. Дотримувались українських традицій на свята пригощати смачними варениками. Кожна комісія підготувалася до заходу. Викладачі та співробітники приготували смачні вареники з різними начинками. В теплій дружній атмосфері по домашньому  підготували пісні, вірші, загадки, гуморески, згадали святкові прикмети, ділилися рецептами по приготуванні вареників. Було дуже весело, такі заходи зближують та об’єднують людей. Всі зичили здоров’я та процвітання.

 

 

Веселе свято для малечі

Свято для дітей співробітників відбулося 4 січня. До дітей завітали Дід мороз, Снігуронька, зайчик, веселий чортик та свинка Пепа. Діти розповідали вірші діду Морозу та Снігурочці. Весело танцювали біля ялинки, разом з зайчиком, свинкою Пепою, веселим чортиком.  Чортик намагався зіпсувати свято для дітей, але дід Мороз зі Снігуронькою нагадали, що на Новий рік  збуваються мрії і навчили його мріяти, співати веселі пісні та приносити радість дітям. Для малечі влаштували веселі конкурси. Свинка Пепа танцювала разом з малечою. Веселі та щасливі діти отримали подарунки від діда Мороза та Снігуроньки.

Новорічне свято для співробітників

Новий рік та Різдво — це найкращі, найулюбленіші і самі довгоочікувані свята в році. Не тільки студенти, але й дорослі чекають новорічне свято.

28 грудня у в нашому коледжі відбулося новорічне свято для співробітників. Головними героями на святі були троє поросяток з казки «Троє поросят», Дід Мороз та Снігуронька, які розважали гостей, проводили конкурси, співали, загадували загадки. Співробітники підготували гарні новорічні костюми та вірші, за що отримали подарунки від Діда Мороза. У кінці конкурсної програми всі отримали в подарунок маленькі символи Нового року та новорічні прикраси: «золоті» намиста та календарики з символами року. Були відзначені кращі костюми, новорічні іграшки зроблені своїми руками. На святі біля ялинки  були організовані новорічні вікторини, пісні, загадки. Загалом захід пройшов у веселій та дружній атмосфері. Після заходу всі присутні зібралися за святковим столом. Всі гості були задоволені програмою, яку підготували профком коледжу та заступник директора з НВР.

Новий рік для студентів

Новий рік – одне з державних свят в Україні, яке є найдавнішим і найпопулярнішим календарним святом. Це єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, а також в нашому коледжі. Новий рік люблять всі і дорослі і студенти. Це одне з небагатьох свят, що об’єднує все людство за всіх часів.

27 грудня 2018 року в нашому коледжі  відбулося свято для студентів.  Головними героями на святі були Дід Мороз та Снігуронька, які розважали присутніх в актовій залі. Студенти були одягнуті у новорічні костюми та підготували гарні пісні, танці, КВК. З наступаючим Новим роком привітав всіх студентів, викладачів та співробітників директор коледжу Сухотін Віталій Михайлович. Загалом захід пройшов у веселій та дружній атмосфері. Всі студенти та викладачі були задоволені програмою, яку підготувало студентське самоврядування разом з заступником НВР Покіньчередою Н.О. та дякували за весело та змістовно проведений  час.