Оголошення

Cтуденти Кривого Рогу можуть отримати 3 гранти на навчання у суммі 63 000 грн

Доброго дня!

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" триває IV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

Просимо розмістити на вашому сайті kr.gov.ua інформацію про конкурс для студентів (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та Зі місця також отримають заохочувальні грошові призи.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant

2 грант - https://banker.ua/grant/

3 грант - https://maanimo.com/scholarship

Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Scholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!

Якщо необхідно, ми можемо підготувати новину для вашого сайту.

З повагою, Тетяна

менеджер проекту "Scholarship в Україні" тел.: +380 67 622 62 82 email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.